Fizika és Folyamatirányítási Tanszék

A Tanszék személyi állománya


Dr. FARKAS István DSc
egyetemi tanár, intézetigazgató
Tel.: +36 28 522055
Fax: +36 28 410804
E-mail: Farkas.Istvan@gek.szie.hu

 

Dr. SERES István
egyetemi docens, tanszékvezető
Tel.: +36 28 522055
Fax: +36 28 410804
E-mail: Seres.Istvan@gek.szie.hu

Dr. BUZÁS János
egyetemi docens
Tel.: +36 28 522055
Fax: +36 28 410804
E-mail: Buzas.Janos@gek.szie.hu

Dr. VÍG Piroska
egyetemi docens
Tel.: +36 28 522055
Fax: +36 28 410804
E-mail: Vig.Piroska@gek.szie.hu

Dr. MÉSZÁROS Csaba
egyetemi docens
Tel.: +36 28 522055
Fax: +36 28 410804
E-mail: Meszaros.Csaba@gek.szie.hu

Nikolényi István
egyetemi tanársegéd
Tel.: +36 28 522055
Fax: +36 28 410804
E-mail: nikolenyi.Istvan@gek.szie.hu

 

 

Urbán Bernadett
igazgatási ügyintéző
Tel.: +36 28 522055
Fax: +36 28 410804
E-mail: Urban.Bernadett@gek.szie.hu

Makai Anna
hivatalsegéd
Tel.: +36 28 522055
Fax: +36 28 410804

Prof. T. NYBRANT

egyetemi magántanár

E-mail: thomas.nybrant@bt.slu.se

Prof. H.-J. TANTAU

egyetemi magántanár

E-mail:
tantau@itg.uni-hannover.de

Prof. K. GOTTSCHALK

egyetemi magántanár

E-mail:
kgottschalk@atb-potsdam.de

klaus.jpg

Philipp WHEIS

egyetemi magántanár

E-mail:

philipp.weihs=a@t=boku.ac.at

Bohoczky Ferenc

címzetes egyetemi docens

E-mail:

ferenc.bohoczky@gmail.com